DIŞ CEPHE MANTOLAMA

Binalarda isi yalitimi için içten, distan ve sandviç duvar olmak üzere 3 farkli yöntem uygulanir. Isi köprülerinin olusumunu önlemek ve yalitimin sürekliligini saglamak için yapilan en iyi uygulama mantolama uygulamasidir. Dis cephe mantolama uygulamasi yapi fizigi açisindan en uygun olan isi yalitim sistemidir.

Dis Cephe Mantolama mevsim sartlarina göre isi kayip ve kazançlarini engellemek için bina dis kabugunun isi yalitim malzemeleri ile kaplanmasidir. Teknik olarak ise isi köprüsü olusturmadan gerekli isi iletim katsayisina ulasmak için bina dis yüzeyine yapilan isi izolasyonudur.

Dis cephe mantolama çesitleri dendiginde ilk akla gelen yöntem, mantolama yöntemidir. Bunun sebebi ise, uygulanmasinin az maliyetli olmasi ve hemen heryerde kullanildigi için en iyi bilinen yöntem olmasidir. Binanin hem içinden, hem disindan hem de her iki kisimdan uygulanabilecek sekilde 3 farkli yöntemle yapilabilir.

PERGEL TEKNİK MİMARLIK

AYRICALIKLAR

1990 yılından bu yana boya ve badana hizmetlerini kaliteli işçilikle birleştirerek hizmet standartlarımızı en üst seviyeye çıkardık.

Çalışma biçimimiz hassasiyet üzerine kurulu olup söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz...

TEKLİF FORMU

Talebiniz başarıyla iletildi. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Teşekkürler

TEKLİF FORMU

Fiyatlarımızdan ilk olarak siz yararlanmak için formu doldurun biz sizi arayalım.