PERGEL TEKNİK MİMARLIK

1990 yılından bu yana bulunmuş olduğumuz sektörde sizleri hayal ettiğiniz mekanlara kavuşturuyoruz. Her geçen gün değişen modern mimari kriterleri bizlere farklı mekan ve atmosfer seçenekleri sunuyor. Hayatın her noktasında olduğu gibi gelişen mekan algısına da ayak uydurmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken bu işte uzman kişilere başvuruyorsunuz. İşte bu noktada biz devreye giriyoruz ve sizlerin isteklerini dikkate alarak güncel teknik ve malzemelerle modern mekanlar oluşturuyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile insanlara seçenekler sunarak kaliteli ve uygun fiyatlarda yaşam alanları sunuyoruz.

Tadilat ve tamirat işlerinde eğer planlı ve özenli bir şekilde ilerlenmezse istenmeyen sonuçlar alınabiliyor. Bizler her şeyi önceden planlayarak oluşturduğumuz iş programıyla sizlere zamanında teslim garantisi vermekteyiz. Komple ev tadilatı, mutfak dekokaryon tadilat, banyo dekorasyon tadilat, ofis tadilatı, dükkan tadilatı, mağaza tadilat dekorasyon, anahtar teslim tadilatlar, villa dekorasyon tadilat, çatı yalıtımı, zemin taş/fayans döşemesi, dış cephe mantolama, istinat duvar örümü, elektrik tesisat, mekanik-sıhhi tesisat kurulumu gibi yaptığımız bütün işlerde aynı prensip ve disiplinde teslimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Pergel Teknik Mimarlık olarak bizleri ailenizin birer parçası olarak görmeniz ve yapılan işten memnun kalmanız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.Çünkü sizler bizim için değerlisiniz ve en iyisine layıksınız…

PERGEL TEKNİK MİMARLIK

AYRICALIKLAR

1990 yılından bu yana boya ve badana hizmetlerini kaliteli işçilikle birleştirerek hizmet standartlarımızı en üst seviyeye çıkardık.

Çalışma biçimimiz hassasiyet üzerine kurulu olup söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz...

TEKLİF FORMU

Talebiniz başarıyla iletildi. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Teşekkürler

TEKLİF FORMU

Fiyatlarımızdan ilk olarak siz yararlanmak için formu doldurun biz sizi arayalım.