MERMER ZEMİN KAPLAMA

Mermer Kaplama Binalar, Apartmanlar, Kurumlar, Okullar, Camiler, Medreseler, Alışveriş Merkezleri vb. benzeri bir çok alanda kullanılmaktadır ve kullanılabilmektedir.

Merdiven sahanlık başları, Apartmanların girişlerinde, Dış cephelerde tamamen mermer kaplama kullanılır...

Mermer kaplama için çok titiz ve çok dikkatli çalışılması gerekmektedir.Çünkü yapılan mermer kaplama işlemi uzun yıllar kullanılacağı için daha sonra olabilecek kırılma, çürüme, çatlama, dökülmeye karşı çalışmaların dikkatli bir şekilde olması gereklidir.

Dış cephe kaplamaları yüzeye dik olarak kaplanır ve bu da beraberinde bazı riskleri doğurabilmektedir.

Depremlere karşı kaplama yapabilmek için mutlaka gerekli hassasiyetle çalışılması gereklidir.

Diğer bir önemli konu da kaplama da görsellik ve işçiliktir.Mermer kaplama yapılacak olan alana getirildiğinde Fabrika’ dan Cilalı bir şekilde getirilmeli ve o şekilde yüzeye monte edilmelidir.

Zira daha önceden kaplama yapılmış ancak bakıma girecek ise mutlaka usta ellerde, işin ehli ustalar tarafından zarar vermeden bakım yapılmalıdır.

 

Bu yüzden diyoruz ki Mermer Kaplama veya Mermer Döşeme yapmayı düşünüyorsanız Mutlaka Usta Ellerden-Pergel Teknik Mimarlık'dan-yardım almayı unutmayın.

PERGEL TEKNİK MİMARLIK

AYRICALIKLAR

1990 yılından bu yana boya ve badana hizmetlerini kaliteli işçilikle birleştirerek hizmet standartlarımızı en üst seviyeye çıkardık.

Çalışma biçimimiz hassasiyet üzerine kurulu olup söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz...

TEKLİF FORMU

Talebiniz başarıyla iletildi. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Teşekkürler

TEKLİF FORMU

Fiyatlarımızdan ilk olarak siz yararlanmak için formu doldurun biz sizi arayalım.